| anonim_4396 a întrebat:

Buna ma numesc daniel din timisoara am 28 de ani m 168 kg59 vad ca am cautat la fete de numa toti se feresc de mine de parca sunt uratul ca focul dar unele fete ma considera cape un gunoi stradal si ma intreb oare cand va fi ziua aia sa pot gasi persoana potrevita care are mila de mine ca vad ca toate fetele se feresc de mine oare de ce simt ca am sa ne bunesc de tot am dat anunturi peste tot si uite ca nu se alege de mine deloc se pare ca isi facut de cineva sunt facut de farmece de 2 persoane de vecina mea sora si mama sa nu stiu ca nu am gresit cu nimica voi ce parere aveti despre mine avut mama si tata un conflict de mai de mult acum mama ma murit pe data de 1 august 2011 si tata meu acum 2 ani dar ma intreb de ce se razbuna pe mine ca eu nu le am gresit cu nimica se duce si platesc la vrajitorie cu magie neagra sa faca zi de zi si se mai duce si la biserica ca sa faca slujbe incontinuu eu nu am gresit cu nimica si ma intreb oare dumnezeu nu face nimica la vecini mei care face rau mereu incontinuuastept un raspuns inapoi

Răspuns Câştigător
| xyz1 a răspuns:

Pe bune? esti sigur ca ti-au facut vraji? pai ai grija ca din astea poti sa mori! multi zic ca nu e adrvarat dar e sa stii ca e real! mergi la o vrajitoare sa te dezlege si acolo iti spune tot(cine ti-a facut, de ce, ce are cu tue si tot ce vrei.in maxim o luna poti fi ca un om renascut)! funda. daca vrei

4 răspunsuri:
| daniel_8163 a răspuns:

Domnule draga,cred ca este timpul sa revii cu picioarele pe pamant,ce farmece ce toate alea? totul tine de tine,totul este sa te faci inteles,si daca te pot intreba,ai macar un prieten cu care sa mai iesiti? spun asta deoarece daca stai doar in casa in fata pc-ului nu vad cum ai sa gasesti pe cineva(femeie).Tot ce pot sa iti spun este sa incerci sa fii social si sa mai ales sa incerci sa mai si scoti capul din barlog, femei sant destule, din atatea imposibil sa nu te placa una dintre ele.multa bafta, si ai grija de tine

| teodoram a răspuns:

Stai linistit, o sa iti gasesti o fata compatibila cu tine, crede-ma mai ai putina rabdare. Mult succes!

| A4DrIAn a răspuns:

Asta e o poveste trista ce ii foarte straniu ca pe 1 Agust 2011 a fost ziua mea.sadCred ca iti este foarte greu incarca sa te muti in alta parte nu in timisoara altundeva.
Iati amintirile intr-o geanta si pleaca gaseste fericirea in lume in viata trebuie sa treci cel putin odata printr-un con insuportabil nu stiu ce sa zic imi pare rau pentru. tine cred ca fetele de acolo au prosti in cap nu stiu ce sa zic mult noroc si bafta.
Funda te rog, de fapt nu ie necesar ca oricum nu te-am ajutat cu nimic, incearca sa comunici cu Dumnezeu prin rugaciuni seara si dimineata alteceva nu mai am ce zice. Scuze
Mult Noroc!

| Miauti a răspuns:

Poti folosi protectie magica happy