| AlinElle89 a întrebat:

Ti-ai inselat partenerul? Ai fost inselat?happy
Ce parere ai despre scaparile in cuplu?

Răspuns Câştigător
| Byankaa66 a răspuns:

Da, am inselat o data si am fost inselata...sincer nu e nimic super sa-ti bati joc de un sulfet, am simtit`o pe pielea mea. Daca vrei o relatie serioasa nu`ti bate joc de cel de langa tine si daca vrei aventuri atunci poti zbura din floare in floare fara sa faci rau, nu da impresia niciodata celui de langa tine ca vrei o relatie serioasa cand de fapt uh vrei doar o aventura.

4 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Eu l-am inselat ca nu puteam divorta.Casnicia era deja pe ripa dar divortul nu era o solutie buna pierdeam material f mult si eu si copiii. Aveam o faza foarte proasta cu sotul in care amindoi doream divortul dar amindoi vedeam ca nu e o solutie caci nu am avut nici unul unde merge casa fiind pe numele amindurora si bani de unde sa iei alta casa nu.

| Damian a răspuns:

Am avut o relatie de 3 ani cu o fata, 3 ani am avut incredere in ea ca prostu, eu am fost tentat dar niciodata nu am facut-o, m-am abtinut, in schimb ea m-a inselat de 3 ori cel putin, asa stiu eu si din ce mi-a spus ea, a marturisit cand eram de fata cu inculpatii, m-i s-a naruit lumea, am cazut intr-o depresie profunda, timp de o luna mancam o data pe zi, fumam 2 pachete, si imi blestemam zilele mele si pe ale ei, mi-am promis ca nu imi voi mai da increderea la nimeni oricat de cinstita si cuminte pare, sincer daca o as vedeao acum as vomita instantaneu, sa nu ai incredere in nimeni, persoanele astea merita sa ajunga in iad sa arda pentru eternitate

| alone a răspuns:

Eu nu l-am inselat insa banuiesc ca el da pentru ca am fost sunata de cineva care sa ma roage sa ma intorc la el desi el a fost cel care a renuntat la lupta o sa aflu maine daca m-a inselathappy

| lastman024 a răspuns:

Cand e vorba doar de o relatie normala, mai merge sa inseli, dar daca e vb de o relatie serioasa bazata pe iubire, numai merge trebea cu inselatul. sau daca inselati avetii grija sa nu va dati de gol pentru ca veti rani foarte rau persoana care va iubeste