| barbiefata34 a întrebat:

Timp de 2 ani un baiat m.a tachinat foarte rau adica am ajuns sa il urasc dar dupa un an am aflat ca ma place. Si am inceput sa il plac si eu destul de mult.la un moment dat si el stia de mine ca il plac dar nu avea curaj sa imi zica ca ma place. Si am stat asa, iar acum el place o fata de a 12 -a in timo ce el e a sasea si e in clasa cu mine. Eu ce sa fac? Cum sa ma comport in preajma lui? Nu il mai plac asa de tare dar o farama din mine inca spera la o relatie cu el. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Ideea e ca fata de a 12-a nu o sa aiba sa ce sa fac cu un pici ca el laughing. Trebuie sa il iei undeva separat si sa-i spui in fata sa nu mai alerge dupa cai verzi pe pereti cand are o fata care il iubeste next to Him!

5 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Comportă-te normal, nu cred că tipa de a 12 se va uita la el dar să nu judecăm.

Spune-i ce simţi şi dacă te refuză dă-i pace, e pierderea lui.

Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor laughing aia dintr-a 12 sigur il place, nu-i asa? laughing)

| NuMaContrazice a răspuns:

Are ganduri "mari" baiatu' laughing

| BlakeLively a răspuns:

Il placi doar pentru ca ai aflat ca el te place?! Cum vine asta?!
Zic sa mai astepti pana vei mai creste, ca sa gasesti baiatul potrivit, nu cu oricine, la intamplare.
Chill!

| loverboy111 a răspuns:

Wow ce difediferenta 6 ani. Aia rade de el daca afla...