| Necunoscut1232 a întrebat:

Nu stiu daca o sa aveti timp sa cititi sau sa-mi dati un raspuns, dar eu voi incepe sa povestesc!

Acum 6 luni am cunoscut o fata(o stiam mai demult din vedere),prima data mi-a placut putin de ea am vorbit cu ea cam o luna dupa care s-a combinat cu un prieten de-al meu pe care il stia mai demult,a stat cu el o luna(in timp ce a fost cu el eu nu am mai vorbit deloc cu ea)inainte sa se desparta de el cu cateva zile intr-o seara a inceput sa vorbeasca cu mine si mi-a zis sa mergem a doua zi cu alti prieteni ssi sa bem ceva(sa imbatat foarte tare,am dus-o la un prieten sa-si revina si dupa am stat cu ea pana seara tarziu),in fine, dupa o saptamana m-am combinat cu ea(la inceput nu prea voiam, nu o credeam destul de frumoasa dar ea ma placea foarte mult si am zis sa fiu cu ea)am stat in jur de 3 saptamani in care ne intanleam mereu, mergeam in cluburi mai multe,)dupa 3 saptamani inainte sa ne despartim el ma plictisisem de ea si nu mai stateam cu ea deloc o ignoram si intr-o seara ne-a zis mi-a zis sa ne despartim(mi-a zis pe mess ca nu a putut sa mi-o zica in fata)si eu am zis bine, dupa 2 zile a inceput iar sa vorbeasca cu mine si sa-mi zica ca ii pare rau(eu nu prea am bagat-o in seama la inceput)dupa aia am realizat ca si eu am inceput sa tin foarte mult la ea si tot asa am mai vorbit pana acum vreo 3 saptamani, de 3 saptamani nu prea am mai vorbit si acum cand vorbesc cu ea imi dau seama ca nu ii mai place de mine, si eu chiar acum imi place mai mult laughing.ce as putea face sa fiu din nou cu ea?

P.S:1. nu imi spuneti sa fiu eu insumi si sa vorbesc cu ea, sincer am vorbit tot ce e posibil, nici nu mai stiu ce sa vorbesc cu ea si cum sa ma mai comport(cateodatat vorbeam cate 5-6 ore cu ea)
2.inca ma mai saluta cand ma vede
3.nu a mai fost cu nimeni de atunci(o relatie ), asa de futuut habar nu am si nu ma intereseaza
4.si nu sunt un baiat cuminte de 15-16 ani care a fost la prima relatie, am 18 ani sunt in clasa a 11a, fumez de 4 ani,consum alcool in cantitati mari,am probleme cu jocurile de noroc,stau in cluburi in fiecare weekend,stau in bar in fiecare zi,deci nu vreau sa vad,pune mana pe carte sau ceva de genu(nu imi mai ofera multe sanse liceul,deja trebuia sa fiu exmatriculat de mult)
Ma scuzati ca am scris asa mult,simteam nevoia sa spun cuiva, si va rog sa-mi dati niste sfaturi in privinta fetei nu a mea(eu ma descurc), erau mai multe de povestit dar.

7 răspunsuri:
| thenewshit a răspuns:

Ce fel de sfaturi in privinta fetei sa primesti? laughing Tu ai nevoie nu ea, ea s-a comportat normal, nu ai bagat-o in seama, ce vroiai sa faca? Da nu prea ai dat detalii despre ea, adica ok tu esti un tip mai rebel, dar ea cum e? Daca te saluta, arata respect. Vorbeste din nou cu ea. Chiar daca ai niste activitati mai putin ortodoxe ( pe care cu toii le avem doar ca unii nu au dat de ele, s-au au fost crescuti in niste cercuri inchise ) inseamna ca esti un tip cu activitati si cui nu-i place sa asculte povesti? Ii spui si tu ce ai mai facut ce probleme ai, o rogi sa te ajute, sa se ataseze din nou de tine si dupa aia de descurci tu. Dar sa stii ca ea a reactionat normal.

| Kingdomm a răspuns (pentru thenewshit):

Ba nu-i asa de usor cu fetele, unde te crezi, pe metin? nu poti sa fii asa de indraznet, scuze frate dar dar habar n-ai cum e cu fetele happy

| thenewshit a răspuns (pentru Kingdomm):

laughing De cand trebuie sa fii indraznet sa vorbesti cu o fata? laughing) Scuza-ma dar eu nu m-a pricep la fete?

| Kingdomm a răspuns:

Iale pe cele frumoase frate happy happy happy, nu stiu ce sfat sa-ti dau daca leai eliminat pe toate.

| Maris_Alin_1992 a răspuns:

love struck ce frumos

| Necunoscut1232 explică:

Nu stiu cum e sa iubesti pe cineva dar cred ca o iubesc, cred

| Necunoscut1232 explică:

Nu stiu cum e sa iubesti pe cineva dar cred ca o iubesc, cred.