| Fantaspirit a întrebat:

Știți ceva eficient pentru ejaculare precoce?

4 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Mult exercițiu și masturbare și disciplina

| Fantaspirit explică (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Trebuie sa fie un produs pe piata sa ajute temporar

suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista prezervative care au o mica doza de anestezic local in ele

| Violleta2022 a răspuns:

Masturbarea excesiva este cauza numarul 1 in ejacularea precoce.
Nu exista creme sau descantece pe piata pentru asa ceva, doar daca este o problema urologica si atunci o rezolvi la medicul UROLOG.

Sexologii si medicii ginecologi recomanda purtarea PREZERVAYIVULUI la sex fiindca prelungeste considerabil momentul ejacularii si totodata mareste placerea sexului pentru femeie.