| Danitz a întrebat:

Toate fetele au fost virgine. Apelez la cele care mai sunt, sau care isi mai amintesc momentele de virginitate.

Esti cu prietenul intr-un moment intim, fara sex, doar saruturi pasionale, pe gat, pe sani, chestii, pipait poate.Suna urat sorry. Oricum, cum se simte pentru o fata penisul in erectie? Adica fata e pe mine sa zicem, e normal, ma excit, ea simtind penisul in erectie. Ce senzatie e? Ma refer la o fata virgina.

Răspuns Câştigător
| Annonymus0000 a răspuns:

In momentul ala si fata, virgina sau nu, se excitahappy

6 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Gata, ai dat funda, s-a dus.

| forte a răspuns:

Se excita... si se simte bine ca a reusit sa te faca, la radul ei, sa te exciti.

| Mashiro a răspuns:

Da il simte adica simte cum baiatul se excita si la atingerea lui (din greseala cu piciorul sau mai stiu eu prin pantaloni) il simte ca se... mareste vrea nu vrea si se simte ciudat fata e ceva aiurea

| Annonymus0000 a răspuns:

Daca mai vrei sa auzi raspunsuri mai publica o intrebare a fel si data viitoare nu da asa de repede funda(chiar daca mi.ai dat.o mie:d)

| Danitz explică:

ZScuzati ca am dat funda,nu stiu ce e,sunt destul de nou aici. Oricum, vreau sa mai aud reaspunsurile voastre, asta daca nu cumva postati doar pentru funda! sad

| checa a răspuns:

Se excita si ea.ii placee.