| marian888 a întrebat:

Fetele virgine se excit?

17 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Bineinteles!, si chiar mai tare uneori, decat inceputele!

| Encore a răspuns:

Lol normal rolling on the floor

| yanny`s a răspuns:

De ce sa nu?laughing cati ani ai de intrebi asta?laughing)

| greg a răspuns:

Se excita analfabetulehappy

| CrucifiedCountess a răspuns:

Nu.ca alea sunt mai ciudate frigide! lol! normal ca da!

| rebeka_3345 a răspuns:

Si inca cum!
poate chiar mai mult decat cele nevirgine

| domidoc a răspuns:

Se excit, se excit... Te-as excita si eu pe tine cu o carte de gramatica.

| claudiarebecca a răspuns:

Tu cand erai virgin te excitai?!
rolling on the floor

| bibydraguta a răspuns:

Da normal si daca persoana respestiva stie sa faac o fata sa se simta bine cu siguranta aceasta va fi foaret excitata.

| babyblue_1000 a răspuns:

Ohhh, daaaaa si inca cum mai ales daca au e ce...depinde de situatie...noroc cu virginele...winking

| anonim_4603 a răspuns:

Normal, si eu sunt virgina si mi s-a intamplat asta de multe ori

| redbull a răspuns:

Au mama si inca cum... Balta lasa in urma lor laughing ai grija sa nu ti una im brate si dupa ce se ridica o sa creada astia ca u te-ai terminat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu... Ele se excitawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff. desigur. & cum au spus si altii, se exita cu mult mai tare decit cele nevirgine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti spun sigur ca se excita si ink foarte tare...iti spun din propie experienta pentru ca eusunt virgina si...am trait senzatia de atate ori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaa Mai mult decat cele care numai sunt virgine pentru ca acelea care numai sunt au incercat deja si nu li se mai pare asa o placere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal