| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai am inceput o relatie cu o fata, dar nu ne stim de mult si inainte sa ne incepem viata sexuala impreuna as vrea sa ne mai cunoastem si sa ne mai apropiem, vi se pare mult 3-4 luni?

6 răspunsuri:
| Clarity a răspuns:

Cel mai bine este sa faci o conexiune fără sa fie vreo relație sexuală.

Luați-vă cât timp aveti nevoie pana sa ajungeți acolo.
Sunt foarte multe sfaturi online și întrebări ca sa va cunoasteti mai bine.

Fii sigur când se întâmpla ca vis amândoi pregătiți.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Este foarte putin, altii stau un an pîna sa inceapă o relatie.

| Andreeush a răspuns:

Nu, oricum depinde de voi când o să faceți pasul următor.

| Crackman a răspuns:

Este cat de cat ok

| ancaval a răspuns:

Aveți timp. Nu e grabă. Alte lucruri ar trebui să vă preocupe!

| Clabuc a răspuns:

Nu.e importanta perioada asta.