| teroalex008 a întrebat:

Tocmai am intrebat-o pe o prietena daca vrea sa fim impreuna si a spus ca are probleme in fam. si de aceea nu poate. Nu vrea deloc sa spuna ce problema. are si a spus ca va dura ceva timp pana se va rezolva. Eu cred ca nu vrea sa fie cu mine si a spus asta doar ca sa nu imi spuna direct. ce sa fac? crying funda, multumesc

2 răspunsuri:
| Carmen a răspuns:

Hmm.nu te pripi, poate are chiar o problema si nu vrea sa te implice.parerea mea, ca fata, este ca daca tinea cu adevarat la tine, nu ar fi refuzat sa fiti impreuna. cel mai bine e discuti cu ea si intreab-o daca sunt sanse sa fiti impreuna.ca sa stii la ce sa te astepti.numai bine!happy

| SteauaROsie a răspuns:

Pe la urma care i cu intrebarea?
teroalex008sau mihai>>>?