| Mihai_3714 a întrebat:

Tocmai am intrebat-o pe o prietena daca vrea sa fim impreuna si a spus ca are probleme in fam. si de aceea nu poate. Nu vrea deloc sa spuna ce problema. are si a spus ca va dura ceva timp pana se va rezolva. Eu cred ca nu vrea sa fie cu mine si a spus asta doar ca sa nu imi spuna direct. ce sa fac? funda, multumesc

2 răspunsuri:
| Dariana a răspuns:

Sa o lasi in pace, adica nu la sensul sa nu mai vorbesti deloc cu ea ci la faptul ca las. o moale cu acest subiect o vreme.Comporta.te frumos cu ea, fi amabil si nu te departa.Incearca sa. i fi alaturi atunci cand ii e greu(ca banuiesc ca are nevoie din moment ce are probleme in familie) si sa pastrezi relatia de prietenie dintre voi 2, astfel poate o cuceresti.happyO seara placuta si bafta!happy

| Razvan_8265 a răspuns:

Da intr-adevar te'a mintit incearaca sa arati ca stii care e treaba si ca te'a mintit in primul rand in al 2'lea arata ca poti sa o faci fericita daca ati fi impreunawinking