| cîrne a întrebat:

Tocmai ce-am citit intr-un articol ca 63% dintre romance prefera inghetata in detrimentul sexului? fetelor, e adevarat?

Răspuns Câştigător
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

In loc de? Nu prea cred...
Poate in timp ce... rolling on the floor

6 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Mmm, stiu si eu?! nu putem sa le combinam...

mira
| mira a răspuns:

Cred ca este un sondaj neserios si a obtinut raspunsuri pe masura. Cele doua alternative nu pot fi obiecte ale alegerii.

| Encore a răspuns:

Cre'ca scria 0.63% laughing

| Crisu_8081 a răspuns:

Imi place inghetata... dar imi place si sexul. Dupa ce mananc inghetata cred ca ar trebui sa fac sex. Dau jos caloriile depuse!

| Brigitta a răspuns:

Nu mananc mai deloc inghetzata, numai doua imi plac, Twister si Big Milk se numesc.
Cum sa preferi ceva mancare in loc de sex?

| lul23 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuu!