| senstein a întrebat:

Tocmai ce m-am despartit de prietena mea, si am o intrebare, de ce in ziua de azi majoritatea fetelor/femeilor sunt zdrente, panarame? ce *** nu le mai ajunge?

15 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Orice fata cauta ceva mai bun decat are in momentul de fata. In concluzie, zburda din floare in floare pentru a gasi perfectiunea, care tot va fi putin pentru ele.

| gogonica a răspuns (pentru DEBrown):

Si vrei sa zici ca barbatii nu sunt asa? Bine unii nu am zis ca toti, dar unii sunt chiar de ultima spetawinking

| senstein explică (pentru gogonica):

Eu nu sunt asa, pe a mea am iubit-o foarte mult si ea de mai bine de cateva luni se vedea cu altu dar statea si la mine zdreanta, futui biserica masii, si nu e prima care-mi face asa... si nu cred o sa fie nici ultima laughing. dar cu urmatoarea se va schimba treaba, bataie ca vad ca nu mai asa pot fi dresate catelele.

| gogonica a răspuns (pentru senstein):

laughinglaughinglaughing apoi depinde si de persoana cu care stai happy eu de exemplu daca tin la prietenul meu nu pot sa il insel.winking poate ea nu a tinut la tine tongue

| Roxana0606 a răspuns:

Stiu ca esti suparat. dar sa stii ca nu toate femeile sunt asa! Nu stiu peste ce fata ai dat dar sa stii ca nu sunt toate asa!
Esti nervos.dar sa le injuri nu rezolvi nimic. imi pare rau. ca te-ai despartit de prietena ta.dar. nimeni nu-i perfect scumpule.
Exista si panarame, zerente.dar daca tu stii sa te feresti de ele atunci nu o sa mai suferi! DE ce sunt asa? Pentru ca probabil nu stiu ce inseamna a iubi. nu au demnitate si le placee lor asa.sa treaca de la unu la altul...
Tu te-ai despartit de prietena ta pentru ca nu a fost sa fie.asta e. nu mai mergea soarta! O sa gasesti o fata intr-o zi care nu o sa fie nici panarama si nici zdreanta.
Dar invata ca nervii si injuraturile nu ajuta cu nimic situatia. ci o inrautatesc.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Sunt zdrente panarame si in general materialiste din lipsa unei educatii potrivite. Parintii nu se ocupa de ele, neuroni nu prea au si invata tot ce se poate mai rau de prin anturaj, de la televizor unde vad tot felul de curve intretinute cu genti Luis Vuiton. Dar nu toate sunt asa. Vei gasi si fata potrivita.

| GeorgeNGA a răspuns:

Femeile raman un mister prietenewinking Acum vreau ceva peste 10 secunde vrea altcevawinking Asa ca pana la 20-22 de ani nu au mintelaughing

| breakbad a răspuns:

Daca vrei fata potrivita du-te la gradinita ia-o de acolo si o cresti doar asa ai sansa sa faci ceva. Nu vezi ce sistem de valori avem in tara asta lucrurile de **** sunt promovate si lucrurile bune ignorate. Inchei cu o vorba,, A fost odata o proasta acum sunt toate,, De ce? Din cauza instinctului de turma evident.

| Fabian20 a răspuns:

Daca asta e a moda la femei frate, ce vrei...se poarta sa fi curva de ceva ani incoa.

| denisuk12 a răspuns:

Nu toate sunt la felwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au invatat asta de la voi, baietii...

| senstein explică (pentru anonim_4396):

A invatat pe dracu de la noi, baietii, femeia e panarama pana moare si dupa moarte tot panarama ramane, niciodata nu se va schimba.

Răspuns utilizator avertizat
| extaz32 a răspuns:

Cand prinzi una...baga`eu peste tot ca sa numai fula altadatabig grin:laughing

| Andrei_Mirabela_1993 a răspuns:

Mda...nu toate sunt la fel...