| Catalyn13Barcelona a întrebat:

Tocmai m-am despartit de prietena mea crying Eu inca o mai iubesc mult dar nu stiu de ce a vrut sa ne despartim. Am unele indoieli ca precum: Cateodata nu am bagat-o in seama la scoala , dar nu ca nu vreau sa nu o bag in seama , dar ma intimidez. Poate fi si asta o cauza? Si mi-a trimis mesaje ca ne despartim si nu mai suntem nici prieteni. Vorbeste serios? Adica vreau sa zic , macar amici sa ramanem happy Dar nu stiu ce sa mai fac crying va rog ajutati-ma puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu inteleg de ce sa vorbiti prin mesaje
sun.o si clarificati situatia
hai ca la telefon ai mai mult curaj
vrei sa ramai in dilema sperand ca noi iti vom rezolva problemele
din cauza asta poate s.a si despartit de tine, pentru ca nu iti rezolvi problemele cum trebuie cand simti ca ceva nu e bine
eu nu sunt o persoana perfectionista, insa imi place ca totul sa fie bine uns daca ma intelegiwinking
hai sun.o

| Catalyn13Barcelona explică (pentru Th3AbSinTh3):

As suna-o dar nu am minute sad