| Bogdan_Carp_1997 a întrebat:

Tocmai m-am despartit de prietena mea si nu stiu cum sa o intreb pe cea care o plac daca vrea sa fie cu mine. Ma puteti ajuta plz?

Răspuns Câştigător
| loveyourkiss a răspuns:

Incearca sa-i vorbesti frumos, sa-i acorzi mai multa atentie, sa o privesti in ochi, sai faci complimente(fetelor le place), sa va imprieteniati mai tare, apoi subtil ai putea sa o iei de mana, sa o atinsi sau nah...sa te mai apropii cumva de ea. Daca iti raspunde la gesturi inseamna ca si ea simte ceva si ai putea sa ii spui ca o placi si sa vb de o posibila relatie.

Succes :*

1 răspuns:
| bughy89 a răspuns:

Pai nu trebuie sa o intrebi. Apropiete de ea, incepeti sa petreceti timp impreuna, si o sa vina de la sine treaba. Odata ce stati mai mult timp impreuna si faceti anumite activitati o sa se lege ceva mai mult intre voi si o sa apara atractia care o sa va duca la o relatie.