| andrei47 a întrebat:

Tot eu cu o continuare. O intrebare pentru nevirgini. Este adevarat ca atunci cand te dezvirginezi intr-o "gaura" nu foarte "sparta" ti se rupe "ata"? Acel fir de piele care merge de la varful capului in jos.Primiti FUNDA pentru cei care spun adevarul deoarece m-a cam speriat un prieten. Miati spus ca se poate rupe si la masturbare. deci oare daca n-u m-i s-a rupt pana acum la masturbare este posibil ca nu m-i se rupa deloc?

Răspuns Câştigător
| Matt24 a răspuns:

Da,este posibil... poti ramane cu ea pana la 50 de ani si atunci sa ti se rupa din greseala sau chiar maine dimineata poti ramane fara ea

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde daca o are slaba sau mai dura, se poate rupe din prima ocazie sau 7ª.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Povesti cam orice baiat se masturbeaza inainte de a face sex / se rupe ceva eu n-am auzit de asa ceva / maine / poimaine aud ca la uni le e frica ca i le se rupe penisu in vagin

| Danny024 a răspuns:

Nu se rupe nimicbig grin