| andrei47 a întrebat:

O intrebare pentru nevirgini. Este adevarat ca atunci cand te dezvirginezi intr-o "gaura" nu foarte "sparta" ti se rupe "ata"? Acel fir de piele care merge de la varful capului in jos.Primiti FUNDA pentru cei care spun adevarul deoarece m-a cam speriat un prieten :]]

Răspuns Câştigător
| Matt24 a răspuns:

"ata" este la fel ca himenul la fete... daca e foarte elastic, poate sa nu ti se rupa niciodata, daca nu e asa de elastic se poate rupe partial sau de tot.cand se rupe se produce si o mica sangerare si o mica durere.in concluzie, ata se poate sa se rupa si inainte de contactul sexual de la o simpla erectie daca nu e elastica sau poti ramane cu ea pe viata...desigur,daca nu o vrei, se poate interveni chirurgical