| andrei47 a întrebat:

Tot eu cu o continuare. O intrebare pentru nevirgini. Este adevarat ca atunci cand te dezvirginezi intr-o "gaura" nu foarte "sparta" ti se rupe "ata"? Acel fir de piele care merge de la varful capului in jos.Primiti FUNDA pentru cei care spun adevarul deoarece m-a cam speriat un prieten. Miati spus ca se poate rupe si la masturbare. deci oare daca n-u m-i s-a rupt pana acum la masturbare este posibil ca nu m-i se rupa deloc?

Răspuns Câştigător
| hydmedia a răspuns:

Nu se rupe la toata lumea, stai linistit si nu te speria. ti se rupe doar daca te reguleaza una cu gaura stramta stramta, si nu doar, te ustura putin. deci nu te speria ca nu se rupe asa usor