| anonim_4396 a întrebat:

*FUNDA* Am auzit ca este posibil sa te dezvirginezi singur, prin masturbare (vorbesc despre fete). Este adevarat?
Eu totusi nu cred asta.
Multumesc anticipat!
Va pup kiss!

9 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, este posibil să te dezvirginezi singură DACĂ introduci degetul/degetele ( sau alte obiecte ) în vagin!

Când te masturbezi NU se introduce degetul/degetele ( sau alte obiecte ) în vagin deoarece se poate RUPE membrana himenală!

Toate cele bune.

| grab a răspuns:

Da, se poate, depinde ce folosesti: pix, stilou, deget, degete, castravete, dovlecei, penar, hidrant, sticla de sampanie.
Vezi si tu in care te incadrezi, tu sau prietena ta care te-a rugat sa postezi de doua ori aceeasi intrebare.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Te poti dezvirgina cu un singur deget, cu un O.B. de pilda, depinde ce "instrumente" mai folosesti.
Te pup!

| lexi21 a răspuns:

E mult mai usor sa te dezvirginezi(fara contact sexual) decat ai crede. Poti sa o faci prin exerciti de gimnastica, sfoara de exemplu. Deci da, poti si prin masturbare, ti-as spune sa ai griji ce faci pentru ca la unele fete cedeaza usor

| Corleonee a răspuns:

Da, se poate, insa ar trebui sa ai grija big grin,

| 2OchiAlbastri a răspuns:

Este adevarat, te poti dezvirgina.Dar totusi nu incerca, lasa-l pe baiat daca esti virgina big grin

| ÎngerulThawMic16 a răspuns (pentru 2OchiAlbastri):

Spuneam in general tongue

| 2OchiAlbastri a răspuns (pentru ÎngerulThawMic16):

Sper ca ti-am fost macar putin de folos.
Te pup! :*

| Ciprian007 a răspuns:

Poti sa te dezvirginezi si cu un OB daca e mai mare si il bagi prea adanc, se poate rupe si cu degetul, himenul este foarte slab!