| polipulosu a întrebat:

Tot ii zic la gagica mea ca vreau sa ma despart de ea si ea crede ca zic la misto, vreau ajutor!

11 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

știe ca nu ești în stare sa o părăsești de aia te ia în ras

| CristiDinBucuresti a răspuns:

In primul rind gindeste te la sentimentele ei, de ce vrei sa te desparti de ea? A gresit cu ceva? Te a înșelat? Faptul ca ai zis odata de doua ori ca vrei sa te desparti de ea si ea crede ca era o gluma se vede ca te iubeste si o va durea enorm despartirea, nu te juca cu asa ceva doar daca ai motive serioase sa te desparti, si nici atunci nu te desparti brusc, discutati amindoi rezolvati va problemele, multe fete dupa despartie se simt tradate abandonate si unele se sinucid din cauza ca nu concep sa fie parasite, si băieti sunt care cad prada sinuciderii după o despartire daca fata a fost cea care s-a despartit de el, Deci sfatul meu este sa discuti foarte serios cu fata sa vezi unde aveti de lucrat amindoi sa va salvati relatia, ce varste aveti voi?

| dullcat a răspuns:

Pai si tu vrei sa te desparti de ea sau? Iar sa ii dai block e chiar penibilut. Aveti gura, comunicati ca oamenii, fata in fata.Abordezi un ton serios si ii spui. Daca ea crede ca zici la misto inseamna ca probabil nu esti serios cand spui asta? Sau i-ai scris doar prin mesaj text?

| LoveSleep a răspuns:

Tu vrei deci sa o faci sa creada ca vorbesti serios, desi tu nu vorbesti serios.

| Hyperion7 a răspuns:

Ii dai block și du-te fata mea unde vezi cu ochii?happy
Poate așa o să și dea seama că ai fost serios big grin

| dullcat a răspuns (pentru Hyperion7):

Nu zau...

| Hyperion7 a răspuns (pentru dullcat):

Și csf altceva?

| Celdrept a răspuns:

Dă-i block peste tot daca vrei sa scapi de ea.

| MAteiLaAjutat a răspuns:

O sa zic ceea ce zic la toti cei care nu stiu sa comunice pe acest site: CU GURA!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru MAteiLaAjutat):

Numai raspunde doar sa te aflii in treaba nu ajuti deloc

| MAteiLaAjutat a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Eu am dat un raspuns scurt si la obiect care ar trebui sa fie evident pentru multi pe acest site.