| Delia_Avadanii_2000 a întrebat:

Vreau si eu sa ma despart de iubitul meu dar nu știu cum săi spun...mai exact vreau sa ma despart de el deoarece m-am îndrăgostit de alta persoana care el o cunoaște
Ajutor!

Răspuns Câştigător
| Birsan_Ana-Maria_1966 a răspuns:

"Buna,iubitule..as vrea sa discutam.Am vrut sa-ti spun asta mai devreme, doar ca nu am avut curaj.Acum cateva zile/luni(cand l-ai cunoscut pe celalalt baiat) am cunoscut pe altcineva si mi-am dat seama ca il plac.Imi pare rau ca nu ti-am spus..esti un baiat super tare, te iubesc, dar cred ca ar trebui sa-i acord o sansa...dar putem ramane prieteni, daca vrei."

1 răspuns:
| WaterDrop a răspuns:

"Uite X, nu ai fost indeajuns de bun incat sa imi mai trezesti interesul in ultima perioada asa cum a facut Y, poate il cunosti, asa ca am decis sa punem capat relatiei. Sper sa nu`mi porti pica, nu ai de ce, a fost doar vina ta.Nu te ingrijora, poti lucra la tine sa devii o persoana mai buna si sigur iti vei gasi o fata mai la nivelul tau care sa te placa asa cum esti.NU ramanem prieteni (e ca si cum l`ai calca cu masina daca ii propui/intrebi asta)"