| Nume6 a întrebat:

Tot visez că fac sex cu un băiat si eu nu am fantezii sexuale in viata reala, nu inteleg de ce am astfel de vise. Serios, nu e la mișto intrebarea, orice sfat e binevenit

7 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Daca nu e la misto intrebarea, raspunsul e simplu...subconstientul iti spune ca ti-ar placea ceva ce la nivel constient nu ai realizat sau nu vrei sa accepti inca.winking

| darrio2007 a răspuns:

Si visul este tot ceva gen fantezie sexuală.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti fată? Ce varsta ai?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De când ai menstruație, este o nevoie a vieții, să ai, să practici acte sexuale. ca să faci copii. Asta de 1 miliard de ani, de când a apărut pe lume sexul. Sigmund Freud, un mare învățat, expert în sex și în vise, spune că un vis este împlinirea unei dorințe. Visezi ceea ce dorești, și ceea ce nu faci, în timpul zilei.

| Crackman a răspuns:

Subconștientul tău iti da un mesaj ca ai trebui sa te gândești la ceva acțiune

Răspuns utilizator avertizat
| MihaiDimitriaBianca2020 a răspuns:

Buna! Și eu când eram mai mica, visam genul asta de lucuri. Dacă te-ai uitat la filme porno, ți-ai creat o imagine, și nu mai scapi de ea! Cel mai bine, va să nu mai visezi că te ff, fa sport, ieși cu prieteni afara, ajut-o pe mama ta in bucătărie, prin casa, uitate la filme de copii, citește o carte, și o sa vezi că o să scapi de visele astea! Sper că te-am ajutat! Sănătate, și vacanță plăcută în continuare!