| Phisi a întrebat:

Vreau sa va intreb de ce visez un baiat de care nu imi place si nu ma gandesc la el.Visez ca vrea sa fie cu mine si ca suntem prieteni buni! Nu inteleg ce sunt cu visele astea si mentionez ca il visez destul de des.Eu cred ca aceste vise vor sa imi transimita ceva.Va rog un raspuns serios...:*

2 răspunsuri:
| BiAnCaIoAnA2000 a răspuns:

Eu stiu ca daca te gandesti la cineva cel la care te gandesti te va visa. Probabil se gandeste la tine(poate te place). Nu te ingrijora cand visezi esti intr- o lume a ta care este total desprinsa de lumea reala. Eu cand eram mica aveam numai cosmaruri si nu puteam sa dorm noaptea (imi era frica sa adorm), iar ziua nu se intampla nimic rau.

| simona223 a răspuns:

Se zice cand visezi pe cineva inseamna ca te place si a adormit cu gandul la tine