| anonim_4396 a întrebat:

Toti ne imaginam inainte sa facem dragoste pentru prima data cu persoana iubita, cum arata dezbracat/a si cum va decurge acel moment. Ceea ce vreau eu sa va intreb este : a fost pe masura asteptarilor voastre cand a venit acea clipa? Arata asa cum vi-l/ vi-o imaginati? Mai bine? Mai rau? In ce fel? A fost mai placut, mai putin placut decat v-ati imaginat? De ce va era cea mai mare rusine in acel moment? ( aceasta ultima intrebare e mai mult pentru fete, baietii stau bine cu rusinea tongue )

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu-mi imaginasem cu arata dezbracat, mi-a fost putin rusine, dar mi-a trecut repede, a fost de 10 ori mai bine decat in cel mai bun vis (ma refer la sotul meu).

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

A fost foarte bine.
Eu nu aveam aşteptări de niciun fel. De altfel, la naiba eu aveam 14 ani jumate şi ea 18 aşa că iniţial nu prea am înţeles mare lucru, de la a doua încercare însă a fost impecabil, mirific.
Cât priveşte însă s-o fi văzut dezbrăcată, o văzusem şi înainte că începuserăm cu petting-ulwinking.
Salut!

| Arthur a răspuns:

Eu încă o aştept pentru că mă gândeam la Aguilera. Cristinel.

| LovelyMan a răspuns:

A fost mai mult decat ce mi-am imaginat, a fost foarte placut, chiar daca a 2-a oara a fost si mai si.
Dovada este ca, daca exista dorinta aia devastatoare, daca exista iubire adevarata, incredere si comunicare, iese mai bine decat iti poti imagina.