| Blueblueblueeah67 a întrebat:

Voi cum va imaginati prima noapte de dragoste?

13 răspunsuri:
| Betty18 a răspuns:

Pe o plaja pustie, doar eu, el si marea cu cel pe care il iubesc. Asa mi-am imaginat-o intotdeauna, insa nu credeam ca se va intampla asa. Un vis devenit realitate. Spre surprinderea mea chiar asa s-a intamplat, si foarte recent asta happy

| wolder a răspuns:

Mai bine intrebane cum a fostlaughing

| AndreiDoMino a răspuns:

Cand sunt spart nu-mi pot imagina nimicbig grin

| buttercoree a răspuns:

Vaiiiiiiiii... blushing nu stiu laughing dar cu siguranta va fi un moment special si nu o sa fie cu oricine oh go on. Desi' prefer sa vina de la sine simplu, special si diferit. Locul de preferat... o plaja sau undeva departe singurate-te, pustieta-te fara nimeni in jur. Un loc descoperit doar de noi. day dreaming iuuuuui love struck

| buzeduulci a răspuns (pentru buttercoree):

Mai bineai invata gramatica. fara suparare. e "pustietate" "singuratate"winking Imi sangereaza ochii cand vad cat de prost scrieti.

| buttercoree a răspuns (pentru buzeduulci):

No... recunosc ca nu prea dau pe la scoala, dar daca eu is aia " proasta " si tu aia " desteapta ". Ma bucur, e bine de stiut ca te crezi in masura sa ma corectezi :* Mercii.

| buzeduulci a răspuns (pentru buttercoree):

N-am nimic cu tine ca nu te cunosc, doar ti-am atras atentia. happy

| buzeduulci a răspuns (pentru buzeduulci):

Bine ai*
e de la space ca e blocat.

| buttercoree a răspuns (pentru buzeduulci):

Mercii inca o data.

| GenesisXD a răspuns:

Hei, in primul rand vreau sa fie cu cineva pe care-l iubesc si avand in vedere ca sunt virgina, va dura ceva timp pana voi fi pregatita fizica si emotionallaughing) Revenind, as dori ca el sa stie acel moment, dar sa discutam inainte de protectie, eventualele probleme ce pot aparea, deci sa fim amandoi de acord, iar locul sa fie primitor, fireste ca-mi doresc o noapte de neuitat, muzica buna, sampanie, preludiu mirific, sa aiba o anumita surpriza pentru mine, dar trecand peste lucrurile materiale, doresc doar ca el sa fie langa mine, sa aiba rabdare, sa comunicam indeajuns de bine, sa ne intelegem din privire, iar cel mai frumos lucru va fi sa adormim unul in bratele celuilalt, trezindu-ne din ora in ora sa ne sarutam, ori dimineata sa fim imbratisati.

| andrutsel a răspuns:

Sa fie ceva spontan, de neuitat cu o persoana speciala!

| alexnicolas a răspuns:

Ma relaxez cu sampanie mai intai in baie si dupa in pat dar nu stiu la cati aniwinking

| boykaady12 a răspuns:

Ca prima zi din iad