| Pyskiss a întrebat:

TPU. Am nevoie de ajutor.Adica simt ca nu mai rezist sa o ignor pe fosta mea prietena.Acum 2 saptamani jumate m-am despartit de ea si a inceput sa ma ignore.Intra pe mess nu ma saluta nimic.Nici eu nu o salut pe ea nimic.Iese intra mai spre seara,iarasi la fel,etc.Adica ma simt foarte nasol,si in accelasi timp foarte nervos.Fiindca am strigat la ea ca ma barfit cu un baiat cel urasc.Arata ca nu-i pasa de cea fost intre mine si ea. ma ignora.Nush a cui a fost vina a ei sau amea.Cand am fost ieri la biserica mia tras cateva priviri,cand am iesit afara eu am mers deoparte cu inca 2 fete si am stat la povesti.Ea a trecut in viteza pe langa noi zicand,,serbus" Apoi a urcat in masina si ma ott privit.Oare ea ce simte,adica chiar nu-i pasa,vina a cui a fost,s-ar putea intoarce.Raspundeti pls.Si cand o bag in seama pe mess vorbeste rece,nu-i pasa.merita sa o bag eu primul in seama?

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Wow,simplu ca buna ziua.Ia-ti inima in dinti si spune-i ca o vrei inapoi.E clar ca ea vrea sa para indiferenta,probabil o sa-ti fie greu sa o recuceresti, o sa se lase greu, dar daca tu simti ceva pentru ea cu adevarat eu zic ca merita!

Nu mai astepta ca cine stie cine ti-o sufla de sub nas!

| FemeiaPisică a răspuns:

Buna,

Daca tu te-ai despartit de ea, atunci vrea sa se razbune pe tine. Nu are rost sa continuati asa din motivul ca v-ati despartit si ea vrea sa para indiferenta. Cereti scuze daca nu i-ai acordat atentie si intreab-o daca vrea sa ramaneti prieteni in continuare.

Numai bine!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pișkiș

| Tataru_Ionut_1991 a răspuns:

Da tu cum ai vrea sa reactioneze dupa ce v-ati despartit? sa te ia cu buna iubire? termino :ai doua solutii ori te duci la ea si ii spui ce ai scris aici ori stai si o bati in cap,
Incearca sa iti dai seama de ceea ce vrei, dar gandeste-te bine ca apoi sa nu regreti si in final poti sa vorbesti cu ea, oriqm din cele spuse de tine reiese ca si ea e resemnatawinking numai bine