| Pyskiss a întrebat:

Hei! Am facut o greseala cand am strigat la fosta mea prietena fiindca ma barfit cu un baiat ce il detest.De atunci nu ma mai baga in seama,mi-am cerut iertare de 3 ori nu ma iertat.Nustiu de fapt a cui e vina.Sa despartit doar ca am strigat la ea odata,fiindca eram nervos ca ma barfea cu ala,si ea fiind constienta ca il urasc, nu stiu ce sa zic au trecut doua saptamani si ea nu ma prea baga in seama.Si cand o bag eu in seama vorbeste foarte rece cu mine,parca nu stie cea fost in trecut,nu-mi da importanta. Mnush a cui e vina? De intors nu stiu daca se va intoarce nu da semne...Macar as avea sansa sa vina la mine sasi ceara iertare ca ma barfit sa ma razbun? ce sa fac va rog gasiti alte metode n ucv de genu: frate cautati alta oh go on si alte chestii din astea ,un sfat sa reiasa din ceam zis in afara de asta ce l-am dat exempluhappy Ms. Fundatongue

Răspuns Câştigător
| mihaibr11 a răspuns:

Salut! "frate nu-ti cauta alta", dar uita-te bine la toate astea. Stie ca nu te intelegeai cu respectivul si totusi si-a gasit sa te "barfeasca" tocmai cu el, acum nu te mai baga in seama. Cand spui ca ai "strigat", banuiesc, ca cel mai bun cuvant ar fi fost, ai "tipat", dar numai tu stii, ce anume i-ai tipat, ca daca ai elogiat-o pe mama ei sau chestii d-astea ar fi de inteles pe undeva atitudinea ei. In concluzie, sfatul meu ar fi sa n-o mai cauti, sa-i raspunzi la fel de rece cand vorbeste cu tine, fii un pic mai indiferent si asteapta. Altceva n-ai ce sa faci. Succes

| Pyskiss explică (pentru mihaibr11):

Mersi o sa incerchappy Au trecut 2 saptamani... cat ar trebui maxim sa astept sa se intoarca sa-mi dau seama? daca se intoarce? si daca ar mai avea rost o relatie cu ea.

| mihaibr11 a răspuns (pentru Pyskiss):

Ce s-a rupt odata, nu va mai fi la fel. Cat despre timp, nu stiu ce sa spun, banuiesc ca nu e o perioada exacta, ai sa simti tu. Aa, si te rog incearca sa te iei si tu cu alte lucruri sa nu te mai gandesti asa mult la ea. Succes

3 răspunsuri:
| MisteriuosGirl a răspuns:

Pai am si eu o prietena care abia astepta sa se desparta de un baiat, ca i tare greu sa stea mai mult de 2 saptamani cu unul si abia astepta ca el sa faca o mica greseala ca sa se desparta de el! poate asa e si ae! fata asta s-a despartit de el de dragobete, prin altcineva! poti sa-ti inchipuisadsadsad