| Pyskiss a întrebat:

Ce poti face atunci cand persoana iubita nu-ti mai da atentie. E vorba despre fosta mea prietena.Sa despartit de mine fiindca am strigat la ea ca de ce ma barfit cu dusmanul meu.Nustiu e foarte complicat, a bagat motiv ca nu poate invata, ba ca e prea mica, apoi ca am strigat la ea.Nustiu ce sa cred.
A mai facut asa de 3-4 ori da sa intors inapoi la mine.Acum e total diferit.Sta pe mess mai mult decat era inainte cu mine.Se pune pe inv. nu ma baga inseama doar foarte rar.Nu mai vorbeste cu mine atat.
Vorbeste acum cu care cum toti prieteni baieti, etc.
Ce pot sa fac sa o uit.sau cum pot sa fac sa regrete. Sa se intoarca funda? cv sfaturi.ma simt ciudat

5 răspunsuri:
| s3byk91 a răspuns:

Nu se mai intoarce, sau poate iti face in ciuda, te face sa regreti ca ai tipat la ea, poate pana la urma se va intoarce dar te va tine sub papucul ei, cauta-ti alta tinere.

| PisoiMic a răspuns:

Atunci cand iubesti pe cineva nu tipi la el/ea nu o jignesti, DRAGOSTEA nu inseamna DURERE si DA cred ca se va intoarce la tine doar daca te iubeste, invata din greseli ai zis ca ai mai tipat la ea de 3-4 ori, dc repeti aceeasi greseala? Incearca sa indrepti lucrurile pana nu va fi prea tarziu BAFTA

| Pyskiss explică (pentru PisoiMic):

Nu am mai tipat la ea. ne-am certat doar de 2-3 oriwinking

| PisoiMic a răspuns (pentru Pyskiss):

Atunci vino cu ceva nou, o declaratie de dragoste o floare un ursulet mic de plus, fa-i o bucurie arata-i ca-ti pare rau pentru tot ce s-a intamplat.Si ceva foarte important incearca sa-ti stapanesti furia atunci cand va mai certati pentru ca intr-o relatie nu poate fi totul ROZ mai sunt si cateva pete de negru

| subfocus a răspuns:

Haoleo da ce dusmani ai tu? dusmanii tai stie ca tu are valoare? sau tu n-are valoare si are dusmanii tai mai valoare? e mai valorosi si de aia.