| Pyskiss a întrebat:

Daca m-am despartit de prietena mea acum o saptamana. Din cauza unei convorbiri banale,, caci ma barfit cu un baiat ce`l detest"si am strigat la telefon la ea(Dece mai barfit cu ala). Ea mi-a inchis si mi-a trm. sms sa ne despartim ca ne tot certam.

Adica e a 5 oara tot ea propune sa ne despartim.eram nervos, speriat cand am vazut si nu stiu ce mi-a venit sa strig la ea.Si apoi nu ma mai bagat in seama.
Ce credeti ca ar trebui sa fac... mi-am cerut scuze de 4 ori. Iar prietena cea mai buna a ei mi-a zis ca arata ca e nervoasa pe mine dar de fapt nu e nervoasa, ca ar vrea o relatie mai tarziu.
1.Acuma ar trebui sa nu o bag in seama?
2.Sa imi tot cer scuze so bag in seama?
3. Ce ar trebui sa fac sa fie bine totul, eu cred ca ea ar trebui sasi ceara iertarestraight face dar e incapatanata cred.Sa vada ca tin la ea si sa vina inapoi nu sa se indeparteze
Dau fundoi pentru cel mai bun rasphappy :*

4 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Deci, ai facut o prostie recunasti? Spune-i si ei asta, discuta cu ea, incearca oricum sa discuti cu ea. spune-i ca asa esti tu, un ratat. dar esti un ratat care o iubeste, si daca ea pleaca, tu te pierzi fara ea.

| ANAYH a răspuns:

Pai,discuta cu ea,fa-o sa te asculte,intr-un fel sau altu {fara violenta tipete sau altceva de genu asta}, cam asta e solutia.
oricum v-a ceda la un moment, si te v-a asculta.
Insa insista sa o cauti dar cu delicatete!

| EmsityProtocol a răspuns:

Impușcă-te ar fi cel mai bine.

| ANAYH a răspuns (pentru EmsityProtocol):

Serios? tu iti bati joc de el...mai mult respect frate...