| Denidenise22 a întrebat:

^^! TPU.Am o intrebare, De ce toata lumea, zice "uii ala ii lesby/gay/bisexual?
WTH! NU inteleg pana la urma, care este treaba lor, in chestia asta.Este firesc, ca o peroana sa fie atrasa de acelasi sex, sau de alt sex.
Si sper ca nu se trezeste o pitipoanca ratata sa imi comenteze, sau un >cocalar.big grin

8 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Da,este firesc ceea ce spui tu! Dar nu toata lumea accepta treaba asta, stii bine, cu totii avem tv si vedem cazuri si cazuri, cum ca acesti bi/gay/lesby ne fac societatea de ras! Dar nu e chiar asa! Fiecare om face ce vrea cu viata lui!

| Denidenise22 explică (pentru LaLaLaLoveAlex):

De ce sa ar face societatea de ras.Doar pentru ca sunt atrasi de acelasi sex, sau de aman2 sexe`.Tot nu inteleg...cine se cred ei sa judece, fiecare are viata lui, si si`o traieste cum vrea.

| LaLaLaLoveAlex a răspuns (pentru Denidenise22):

Ai dreptate!

| harciog a răspuns:

Instinctul de a domina este primordial in orice gindire.De aceea omul se va folosi de orice atuu pentru asta.In cazul asta va face front comun cu cei multi, cu comportament sexual normal, sa domine pe cei cu comportament (nu mi-o lua in nume de rau)deviant pentru majoritatea oamenilor.Nu-i chestia de vreo treaba anume.E pur si simplu neghiobie.

| Rockart a răspuns:

Sunt de acord cu tine. Eu cred că au impresia că dacă eşti lesby/gay sau bi eşti defect şi de aceea îşi permit să comenteze.

| VirusS97 a răspuns:

Trebuie sa intelegi ca in ziua de astazi nimeni nu este unita doar un preten adevarat si o persoana normala nu s-ar implica in chestii de genul acesta. Acum toata lumea cauta lucruri de care sa poata sa-si bata joc sa rada...ca tu sa te smti foarte prost asta este in general nu doar la acest subiect.Toti cocalarii si prostii nici nu stiu cum sa le zic crede-ma rad de anumite persoane deoarece au proleme in familie, cu sanatatea etc etc Doar un prieten nu ar face acest lucru el te intelege si te accepta asa cum esti. Iar acum sincer sa vorbesc rar sunt acesti prieteni!

| pii a răspuns:

La naibi pisi, iti plac baieti?

| pii a răspuns:

Stai tu nebuno ca nu faceam aluzie la tine. POPONARULE