| SlăninăCuCeapă a întrebat:

TPU am o problema.

Eu mereu cand ies pe strada la noi unde sunt muuulti baieti, aproape toti imi pun mana pe paar si ma baga in seama, suntem prieteni buni.
Dar de acum nu stiu ce s-a intamplat cu mine de incep mereu sa ies doar 15 minute pe strada. De multe ori incep sa ma fac proasta singura si sa plang degeaba.Parca simt ca am ceva pe inima.Ma simt prost e ca si cum nu ai vrea pe nimeni langa tine.Multi imi zic ca ma plac dar nici unul nu m-a intrebat daca vreau sa fiu prietena lui asta e problema(iubita). Ma simt singura si nesprijinita. Ce ar trebui sa fac?
P. s: Mentionez ca nu am avut niciodata un iubit.

Răspuns Câştigător
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Nu e adevarat.Nu trebuie sa te simti neglijata. Chiar daca nu ai iubb ai o gramada de prieteni care tin la tinehappy
Nu trebuie sa te simti singura, aminteste`ti de momentele in care prietenii ti-au sarit in ajutorhappy
Iar. in privinta faptului ca nu ai iubb... pffoh go on. ziceai ca multi te plac tongue... deci esti o persoana iubita happy.vei avea un iubb cand va fi timpul happy

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lasa ca vine si acel moment nu te alarma ai tot timpul sa dai peste persoana iubita.

| Musique a răspuns:

Stai linistita.oh go on
mai ai atatea de vazut...si oricum,la ce un prieten, sa sa-ti bata joc.
"dupa baiat si autobuz, sa nu alergi niciodata...caci dupa 40 min vine altu` "
asa ca acesta nu este un motiv de ingrijorare, poate ei sunt mai timizi...asa ca nu mai planga pentru orice; 0

| Pisicuța a răspuns:

Minti,ai avut un iubit.Un iubit.

| SlăninăCuCeapă explică:

@Pissycutzza care? straight face eu nu-mi amintesc.

| calmopenmind18 a răspuns:

Acorda-i unuia (de care iti place si te place si el) atentie iar restul o sa faca automat un pas in spate. El trebuie doar sa isi dea seama ca il placi si el te place si sa te intrebe. Daca nu o face... ghinionul lui!

| Dellya_7016 a răspuns:

Pai nu sunt facuti ca sa fii cu ei ca incearca sa iti alegi calea, gaseste altul nu mai umbla dupa ei nu stiu eu asa zicc nuprea stiu dar asta e raspunsul de la mine nu stiu daca aceea
tin prea mult la tine cred ca esti o fata frumoasa trebuie sa ai tot ce e mai bun nu? ca fa ce zic si eu am trecut prin asta cu un baiat Abel il cheama dar tot suntem impreuna laughing