| anonimaalee29 a întrebat:

Mereu ma simt prost, ma simt singura chiar daca am iubit si prieteni, ma simt marginalizata si sunt criticata mereu... nu stiu ce sa mai fac, imi vine sa plang mereu pe strada in vazul oamenilor, dar ma abtin...
Toti ma critica si dau vina pe mine din orice...si eu gresesc si imi asum greselile dar lumea imi sare in cap si pentru cea mai mica greseala. Ce pot sa fac? Deja simt ca o dau in depresie si nu vreau...

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

In cazul asta ar trebui sa inveti sa fi indiferenta la tot ce se intampla, numai asta te poate ajuta!