| StrikeR7 a întrebat:

TPU, am o problema...

Imi place foarte mult de o fata (avem aceeasi varsta, 15 ani ), eu sunt mai timid si nu stiu cum sa-i spun asta...

Ma inteleg foarte bine cu ea, glumim, radem, stam seara la poarta (Dar nu singuri... cateodata mai ramanem doar noi doi ).

Nu stiu ce sa fac, va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Roag-o sa te pupe ea, spune-i ca tu esti timid.

| StrikeR7 explică (pentru neutrino):

Inteleg unde bati, dar asa sunt eu, timid, nu am ce sa fac... (de fapt am, dar sunt prea timid sad ).

7 răspunsuri:
| Mussette a răspuns:

Ii spui ca-ti place.
La 15 ani, nu cred ca ea mai curajoasa.
Ii spui ca-ti face placere sa stai cu ea, sa vorbesti cu ea.

| Blamely a răspuns:

Și când rămâneți singuri ce faci? Atunci e momentul cel mai bun, dacă-i și seară sau eventual noapte și mai bine.

| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

La varsta ta, e bine sa ramai timid. Te grabesti undeva? happy

| NoRegretsxx a răspuns:

Prinde-o de-o buca si zi-i ca o vrei. laughing)
Ce poti sa faci altceva decat sa ii spui cand ramaneti singuri ca iti place de ea.
Cu timiditatea nu o sa rezolvi nimic niciodata.
Man up si fa ceea ce trebuie.

| AleAlexandraIdk a răspuns:

Roaga pe cineva sa-i spuna ca o placi, si o sa vazi ce se va intampla mai incolo. rolling on the floor

| StrikeR7 explică:

Am inteles unde bateti, dar nu am "tupeul" sau "curajul" sa-i spun ca o plac. sad