| Zacky a întrebat:

TPU,am revenit cu o problema.La scoala am cunoascut o fata(draguta).ei bine a inceput sa ma pupe(pe obraz)ma tot ia in brate la scoala, pe mess tot ea a inceput convorbirea.Eu cred ca ma place, voi ce ziceti? Va rog raspuns cat mai repede!
FUNDA!

2 răspunsuri:
| justadream94 a răspuns:

Da,te place..se da la tine ce vrei mai mult? daca iti place fii deschis cu ea..invit-o undeva si fiind siguri e mult mai usor. stati comod unul langa altul ea in bratele tale, acum lucrurile sunt deja usoare mai ales daca o face la scoala, si cum sunteti aproape treaba e deja aranjata..sarutul e ceva care vine de la sine ca o completare.

| DejaVuDoc a răspuns:

Omule, intre baieti, daca tu nu iti dai seama dupa asta daca te place, esti "tare", simplu, te saruta pe obraz doar pe tine, clar, nu mai ai nevoie de nimic, in schimb imbratisari, pe toate fetele de la mine din clasa le imbratisez cand le intalnesc, ca prieten nu pervers, sfat, la prima intalnire nu o duce la film, nu prea aveti spatiu de vorbit daca ma intelegi, si e mai bine sa va priviti in ochi, poate la o pizza sau la o cafea, tu decizi... Dar nu o sugruma cu subiecte de acelasi fel, chiar daca tu ai misiunea de a incepe discutia, cam atat, noroc!