| LittleRose a întrebat:

TPU...am vorbit in intrebarile anterioare pe marginea acestui subiect.Reiau povestea, pentru cine nu o stie, va rog, cititi si ajutati-ma.Intrebarea mea de acum este, daca ii place de mine, totusi, cum as putea sa ma apropi de el, adica sa nu uite? Nu am cum sa discut deschis cu el sub nicio forma.Nu e genul si nici eu nu am tupeu.Pentru ca nu as sti ce sa-i spun, m-as simti prost si mi-ar fi rusine.Va rog spuneti-mi cum sa il fac sa nu ma mai evite, si sa ma mai intrebe odata daca vreau sa fiu prietena lui. Fundita+vot.Rog baietii sa-mi raspunda, cum ar trebui sa ma apropi iar de el, dar si fetele.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Ovilacul a răspuns:

Sa te apropii de el nu e raspunsul corect. Apropiete de alti baieti si o sa vezi cum o sa vina el la tine. Noi, baietii, suntem foarte orgoliosi si nu ne place cand ni se fura ceea ce credem noi ca ni se cuvine.