| ApexPredator a întrebat:

TPU are ceva daca ma masturbez la 17 ani e bine sau e rau ca ma simt foarte bine cand ma masturbez simt ca parca am tras ceva pe nas laughing rolling on the floor da vreau sa stiu e bine daca te masturbezi TPU la 17 ani dau funda cel care raspunde corect si bine? funda?

Răspuns Câştigător
| sebastyancuidiny a răspuns:

E foarte bine, asta e varsta cand iti incepi si viata sexuala, masturbandu-te ajungi sa-ti cunosti organismu mai bine si poti oferi mai multe orgasme partenerului la momentu potrivit.

5 răspunsuri:
| francesca89 a răspuns:

GigiVasileTractor are perfecta dreptate.da'i funda lui

| utilizatorull a răspuns:

Este foarte corect si nu te masturbezi doar de la 17 nu? ideea este sa te masturbezi de mai 4-5 ori pe saptamana sa nu apara probleme:penis indoit, cancer la prostata, asa ca Mr.Predator mai usor cu masturbarea si filmele porno laughing

| Primo a răspuns:

Da e bine cam tirziu eu am inceput mult mai devreme laughing

| sociopath a răspuns:

Oooosmug
Ce tanar esti, pe un coleg l-a prins maica-sa cand avea 13 anilaughing

| XatomisX a răspuns:

Ai 17 ani e nomral altii o fac de la 12 ani cand nici nu au spermarolling on the floor))