| LeeJiEun a întrebat:

TPU! Azi la scoala cu sora mea(cea mai buna prietena)laughing Am mers in parc.Acolo erau 2 baieti si inca nu stiu cati vreo 4.Si printre ei erau 2 care ne placeau noualove struck unu mie unu ei.Nah siii neam pus pe hutulus si baiatu de care imi place tot venea imi zicea,, sa i`o sug",,, ca sunt urata" Dar inainte de asta ma chema in parc nu stiu ce... Dupa ce m`a facut in toate felurile imi zice ca ma iubeste si daca il cred.Eu i-am zis nu. El s-a pus pe o banca langa mine.Prietena mea se uita la el si il vedea cum se uita la mine zambind.Si cand el a vazut-o ca se uita la el, se uita in alta parte.Nu la mine. Eu nu stiu ce sa inteleg din asta.Inainte de asta cu ceva timp.La scoala se uita la mine zici ca eram un inger venit din cer in directlaughingSi acum ma face in toate felurile. Dupa zice ca ma iubeste, dupa se uita la mine zambind.Si cand a plecat spre casa s`a uitat la mine 20 sec. apoi s`a intors si a plecat.Eu din asta sa inteleg ca ma place sau nu? Plisz spuneti-mi. Dau fundita!sad:*

Răspuns Câştigător
| babyblu3 a răspuns:

Daca e un baiat gen:Baietas de cartier, fite, chestii e clar ca a spus asa doar pentru ati arata ca nu e obsedat de tine si ca genul lui de baiat nu ii permite sa fie cald si afectuos cu tine, dar faza cu"te iubesc, ma crezi?" prima parte cu "te iubesc" vrea sa iti arate ca ii esti draga sau ca te place depinde de cat timp va cunoasteti, dar partea cu "ma crezi?" e c'am bizara ...nu stiu ce sa zic aici, dar acordai timp si tine'l langa tine.winking succes!:*

11 răspunsuri:
| LeeJiEun explică:

Pai.eu am 12 ani si el 14big grin

| gohsty a răspuns:

DA te place doar ca uneori vrea sa se dea mare cu"suge-mi-o"dar cred ca te place...acum depinde si varsta ta si a lui ca daca e dif mare te vrea pentru pat...dar stai linistita.crd ca te placeeelaughing

| perryornitorinca a răspuns:

Eu cred ca te place dar nu vrea sa stie si prietenii lui despre asta (fie prietenilor lui nu le place de tine ca persoana,caracterul tau, etc, pot fi 1000 de motive) bafta
Buna aia cu menstruatia la baieti. laughing laughing laughing

| unnimic_5466 a răspuns:

Sincer, nu stiu cati ani are el sau cati ai tu, dar sunt baiat, iar daca imi place de o fata sigur nu ii zic hai suge'mi-o...
Acum depinde ce iti place si tie, si cum vrei un baiat sa se poarte cu tine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună Cosmina; am intrat prin întrebările tale și am văzut că ai multe probleme cu băieții ăștia,care ori doar se "holbează" la tine,ori-mai mult-te ating cu "palma pe fund"; acum vii și spui că ai ieșit din curtea școlii,în parc,și unul ți-a spus că ești urâtă și ți-a propus-scuze de expresie-să-i faci sex oral; și nu știi dacă te place!
păi nici noi nu știm! dar avem o bănuială; cum că de fapt te cam ia la mișto; dacă nu ești troll-cumva! dacă ești,ar trebui să te felicit,că văd că muncești la greu aici! adică nu prea te torni!
dar, hai să zicem că nu ești, și să risc să mi-o iau eu...cum vrea ăla din parc! deci:fată,tu ești sănătoasă la cap? cum să fii "înger căzut din cer,în direct" și la o oră de vârf,și să îți spună după aia că vrea un "blougeab"; adică dacă-ți zicea ceva de genul "să moară ce-am mai scump,dar ești bună cu draci" mai mergea s-o arunce p-aia cu oralu! că nu se potrivește complimentu cu dorința din inimă,înțelegi?
eu știu așa:dacă spui la fată că-i frumoasă ca un înger,atunci sentimentu e curat,imaculat,alb,etc. precum aripile lu ăsta micu de zici în frază! nu?
păi ce facem aici? suntem cocalari? păi nu-i frumos!
săgețile lu ăla micu,de trage cu ele în inimă,de ce le trage acolo?
ca să ne iubim frumos! eu așa zic!
că altfel le dădea drumu mai în jos! dar era nasol,c-apoi îl durea pe băiat și nu mai putea să facă nimic; mai și sângera,de-i trecea atunci prin cap să întrebe pe TPU, cum e cu menstruația la băieți cum a făcut unu p-aici, acu 2-3 zile!
că acum înțeleg și eu care-a fost faza!
deci,ca să închei sfatu meu:încearcă să te faci fată bună! că râd băieții de tine,și orasu-i mic, și vorba se duce!
apoi nu vei mai primi decât oferte d-astea, și ce te faci dacă să desființează site-ul ăsta?
da?

| LeeJiEun explică (pentru anonim_4396):

Ce ai ma? Ai inteles ceva din intrebare sau doar ce ai vrut tu?,. esti batut/a in cap. orice ai fi tu x(

Răspuns utilizator avertizat
| LucianR a răspuns:

Deci...din moment ce te-a injurat...nu cred ca te iubeste cu adevarat!

| Adina07 a răspuns:

Poate nu stie inca ce simte pentru tine :ori vrea sa profite de tine sau sa fie iubitul tau dar daca el nu te respecta inseamna ca nu merita si daca iti mai spune asa sigur vrea sa profite de tine asa ca stai mai departe de el sper ca ti-am fost de folos

| Adina07 a răspuns:

Poate nu stie ce simte pentru tine sa profite de tine sau sa fie cu tine, iar daca iti mai spune asa cred ca vrea sa profite de tine asa ca stai mai departe de el. Sper ca te-am ajutat

| IdCory a răspuns:

Probabil ca da. Probabil ca te place. Probabil ca ti-a spus toate lucrurile acelea urate doar pentru a-i inveseli pe prietenii lui. Dar nu cred ca te merita. Nu-i da atentie pentru o perioada si dupa vezi cum se comporta cu tine. happy