| PoGoOo a întrebat:

TPU!

Cum o conving pe prietena mea sa vina la mine sa facem sex?

Răspuns Câştigător
| TanteMarianne a răspuns:

Flirtezi cu ea un pic dupa o inviti in oras sau acasa o imbetiun pic (atata cat sa se trezeasca dupa 1/2ore), o cari acasa si o violezi restul noptii. atunci cand o sa se trezeasca si o sa-si dea seama ca face S cu tine nu o sa mai zica nimic o sa-i placa ideea si o sa-i faca placere.iar dupa ea o sa-ti ceara sa faci S cu ea nu o sa mai trebuiasca sa o rogi vreodata. happy

10 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Daca ii cumva vorba de Mihaela, cred ca ii o fata destul de rasarita la minte sa stie ca-i o capcana.

| neutrino a răspuns:

O rogi frumos, doar ti-e prietena, iar prietenul la nevoie se cunoaste!

| ElsW3eR a răspuns (pentru neutrino):

Asta chiar a fost tare laughing)

| T0T a răspuns:

Mai bine o lasi pana in momentul in care e pregatita, asta daca tu chiar tii la ea.

| Emilian65 a răspuns:

Daca tu o iubesti cu adevarat, nu o chema acasa sa faci sex cu ea. Mai bine ar fi sa mergeti in oras la o plimbare, la un film sau la un spectacol care sa-ti scoata din cap ideea de a face sex.

| h3r a răspuns:

Ai tras mult de ea pentru asta? Poate nu e cazul să vină la tine pentru sex.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Degeaba o iei cu sărutări si mângâieri daca ceasta nu se simte pregătită si nu va vrea sa o facă
Poate îți va răspunde la alintăturile tale si vei crede ca va vrea, dar nu știi ca ea se poate opri fix in acel moment.
Stai liniștit, ca in momentul in care se va simți pregătită va deschide subiectul simiți va spune sau îți va da de înțeles.
Deci, nu încerca sa o convingi, ca nu prea are rost. Las o sa o facă când simte bea ca e mai bine.
Apropo, cați ani aveți?happy

| NoName0x0 a răspuns:

Ii zici sa vina la tine sa vedeti un film. O ti in brate, o saruti, o atingi pe acolo, pe acolo si gata...

| 123456789011 a răspuns:

Începe sa te joci cu ea provocări perverse și ușurel ușurel o sa ajungi unde vrei
La mine a mers