| devil2279 a întrebat:

TPU! Deci credeti ca daca sunt in alta clasa fata de fata pe care o iubesc am mai mare sanse sa ma placa, sa fiu cu ea? Ma gandesc la vorba aia si de multe ori e adevarata : Cu cat stai mai aproape de o pesoana cu atat ii gasesti mai multe defecte.Ea se chinuie mereu sa nu im zambeasca dar nu reuseste (m-am certat cu ea). Credeti cai place mai mult de mine acum ca suntem in clase diferite? Suntem clasa a9a

2 răspunsuri:
| TiffanyღBJ a răspuns:

Nu cred ca ar avea vreo legatura faptul ca sunteti sau nu in aceeasi clasa. Ori ii place de tine, ori nu...indiferent de clasa happy

| AndrewAndy a răspuns:

HEY...si eu am trecut prin ceva de genu adica m-am certat cu o fata si acum imi place mult de ea.E din alta clasa si cred ca ii placea de mine(o data chiar a vrut sa-mi spuna) da nu stiu cum a fost si intr-o zi ne-am certat rau tare.Acum parca imi pare rau pentru ce am facut si ma macina gandu asta. Oricum...a trecut aproape un an de atunci si am trecut mai departe.Cum zicea proverbu ala:cateodata unele amintiri sunt sterse pentru a face loc altor amintiri.Fii increzator in tine.Bafta!