| anonim_4396 a întrebat:

Sa incep, imi place de un baiat, el este in clasa a 8-a iar eu a 6a imi place foarte mult de el si incer sa ma bag in seama cu el pe mess adica il intreb mai mereu ce face dara daca eu nu il intreb ce face el nu ma intreaba nici intr-un milion de ani, in ultima vreme am vorbit cu el si imi spunea ca sa uita la un film la vreo cinci minute l-am intrebat daca inca se mai uita la film fara mine si el a spus hai la mine:X, alta faza m-a intrebat ce fac in weekend si observ ca de ceva vreme incearca sa vin la meciurile lui(joaca intr-o echipa de fotbal)dupa ce m-a intrebat ce fac l-am intrebat si eu iar el mi-a spus ca sambata meci si ma invitat si de samabata pana luni e liber.credeti ca ii place de mine catusi de putin? si de cate ori ii spun noapte buna imi pune:*:*:* ...eu vorbesc de mai multe de un an cu el pe mess si nu mi-a pus niciodata asa dar in ultima vreme cand a inceput sa imi placa de el mi se pare mai atasat de mine. el este si cel mai bun prieten al fratelui meu, va rog ajutati-ma, dau funda:X:X:X:X:X

Răspuns Câştigător
| UnMicAnonim a răspuns:

Draga faby parerea mea este sa vorbesti fata in fata cu el sa ii spui ce si cum, de ce, cand anume s-a intamplat, ce anume simti.

Aceasta metoda "mess + :*:*:*:* " nu sunt altceva decat niste semne puse intr-o lume virtuala, fara sens. Daca el te invita peste tot, daca tu esti fata care ai capul pe umeri si il consideri pe el ca un potential "ales" atunci "de ce nu?", raspunde "avansurilor" si treci la fapte.

Mult succes iti doresc!

1 răspuns:
| ringo_6376 a răspuns:

Mie mi se pare ca el nu are nimic de facut si vorbeste cu tine