| teiubesc_5807 a întrebat:

TPU,help! As vrea pentru iubitul meu o poezioara cu tenta sexualalaughing.De obicei,am idei,dar acum niciuna.Dar sa nu fie chiar pe fata, sa fie cu mici apropouri laughing Va rogg! :*

Răspuns Câştigător
| AnneღU a răspuns:

Trezesti mereu pasiune in mine / Doresc sa fiu doar langa tine/ Sa te mangai cu a mea iubire / Sa fiu a ta fericire./ Totul sa se intample in noapte / Sa vezi, dragostea mea ce poate / Sa simti focul dintre noi / Ceva care se imparte doar la doi! / Doresc sa-ti simt rasuflarea / Sa aflii cand e chemarea / A femeii din mine care doreste / Sa fie acum langa barbatul pe care-l iubeste! Sper ca te-am ajurathee hee e compusa pe loc sa stii laughing

11 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Spune-i că vrei să-i sugi iubirea...

| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns (pentru h3r):

Relevant... http://www.youtube.com/watch?v=l9IVlmdVSnw pacat ca nu-i baiat ca o putea folosi pe asta :(

| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns (pentru h3r):

Melodie pentru damele care iubesc viata boema

| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns (pentru h3r):

Si sa nu uitam de aceasta clasica http://www.youtube.com/watch?v=V0DJUTgkUIA

| h3r a răspuns (pentru AnalbagBannatPeNedrept):

Asta e declarația după mesaj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Stinge lumina, arata-mi calea,
Pune mana pe mine, simte chemarea."

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Degeaba m-am trezit la fix,
Cu inspiraţia beton,
Căci mi-a-ngheţat şi pasta-n pix,
Pe vântul ăsta monoton.

M-am aşteptat să văd pe-afară,
Un sân frumos, un decolteu,
Dar astăzi nicio domnişoară
Nu s-a-mbrăcat pe gustul meu.

Urăsc aceste zile-n care,
De la femei la domnişoare,
Sexul frumos de pe pământ,
Ştie să facă numai vânt! "

| Demonull a răspuns:

Ah,sunt in calduri vino sa ma furi.
Uh, as vrea sa o fac.
Prezervativele nu mi plac.
Asa ca data viitoare,
Cand mai vii pe la mine
Sa aduci si sula aia cu tine.

Serios ce intrebare.