| Anto100 a întrebat:

TPU imi place de un baiat de la scoala el vorbeste des cu mine, am avut si o problema cu un baiat si el ma aparat si cand spune o prostie incearca sa nu para asa... El se mai inroseste la obrajii. Ce ziceti ma place?

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Categoric ca te palce.Vb cu el in Privat.da-i de inteles ca si tie iti place de el.E un Baiat destul de oki si se vede clar ca tine la tine.

2 răspunsuri:
| SeeDifference a răspuns:

Ce-a mai simpla si sigura alegere pe care ai puta s-o faci vreodata: Intreaba-l!

| FoarteTareFrate a răspuns:

Pai hai sa ne gandim asa, in zilele astea cand toti baietii vor sa se dea cat mai smecheri,daca unul se comporta diferit cu tine in special,e clar ca e ceva. Adica vorbeste cu tine,te apara, i se rusineaza...din cauza emotiilor, se gandeste cum percepi tu actiunile lui happy. Faptul ca nu ti.a spus direct nu inseamna ca nu te place, incearca sa iti dea de inteles ca sa vada cum reactionezi, daca il vei respinge sau iti va placea asta. Daca esti interesata de el incearca sa.i arati, sa ii arati ca il apreciezihappy