| RoxanaCher a întrebat:

E un baiat la scoala care cred ca ma place! El este mai timid si abia daca intra un pic in vorba cu fetele! Din cate am vazut, la fata de care ii place nu vorbeste de loc cu ea si daca il intreaba ea ceva se inroseste la fata si abia daca mai stie sa vorbeasca! Si se uita la ea si asteapta sa se uite si ea la el! Mai incearca sa fie si in preajma ei cat se poate de mult! De la un timp si la mine se uita la fel si incearca sa fie prin preajmamea tot timpul! Si cand s-au facut cateva mutari diriginta voia sa-l mute langa mine! Dar s-a razgandit! Dar cand a auzit asta s-a inrosit la fata! Dar tot nu stiu daca ma place sau nu! Voi ce ziceti?

5 răspunsuri:
| Lorelai a răspuns:

Pai poate va place pe amndoualaughing Eu zic ca e timid si se inhiba in prezenta oricaror fete.

| Mirela a răspuns:

Probabil te place daca. i timid si se inroseste cand vbeste c tine.
am eu la scoala un coleg din alta cls d a VIII-a si eu cu prietenul lui suntem f buni prieteni, si ne mai ajutam cu raspunsuri la teste, si cand vin la mine la clasa sa le dau raspunsuri pr. meu fb laughingil pune pe el sa scrie...si in primele dati ii tremura fixu. n mana laughing si pana la urma i.am scris eu.ca nu ar mai fi inteles nimic.

Deci ef posibil sa t placa>big grin

| bblock69 a răspuns:

Prinde-l singur intr-o pauza si intreaba-l... daca te place sau nu...

| RainDrop a răspuns:

Adica zici ca te placi si dupa aia intrebi daca te place?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact inversul lui e unu la mine in scoala.Nu vorbeste decat cu restul fetelor din scoala in afara de mine si ma enerveaz.Este foarte indraznet numai cand vorbeste cu mine e varzalaughing