| Prafdesteleinculori a întrebat:

TPU maine eu si iubi meu facem 1 an ....am 12 ani el 14 si nu stiu ce cadou i-as putea face ajutor rapid!

7 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Pai cumpara-i ceva simplu si dragut.Du-te prin magazine si vezi ce gasesti.Gandeste-te la ce ti-a spus el ca ii place si ca ar vrea sau ce nu are,cumpara-i un tricou, sau lanturi de alea de pus la gat, sau bratara pentru mana, sau obiecte simbolice, sau un tablou etc.Bafta! :*

| AnabelleKr a răspuns:

Daca tu esti fata, atunci el ar trebui sa iti cumpere tie cevastraight face

| BluezZzz a răspuns:

Cumparai ceva ce nu are si nu ce ii dai conteza ci gestu si el va sti ca il iubesti

| LikeACandyxD a răspuns:

Traiesteti copilaria si lasate de iubiti! La varsta asta iubitii sunt un moft! Nici nu stiti ce e dragostea. Ai timp la 16 ani sa ai iubiti.

| Prafdesteleinculori explică:

Fara chestii de genul :un oral sau din astea

| MamaMiaaa a răspuns:

Traieste-ti copilaria si las aiubitii... Pa!

| Heart4 a răspuns:

O jucarielaughing