| Andra0816 a întrebat:

Buna,TPU!
Maine eu si prietenul meu facem 5 luni de relatie. Si ma gandeam sa-i fac un cadou,dar nu stiu ce. L-am intrebat daca vrea ceva in mod special,dar desigur ca nu a spus nimic. Sugestii,ceva? Un mesaj destul de dragut mi-ar fi de ajutor. Eu nu mai am nici o idee.
Multumesc! Apropo, dau funda.

Răspuns Câştigător
| Mussete a răspuns:

Ai putea sa te duci sa-ti comanzi niste lanturi cu numele voastre pe ele care se pot uni ♥
Sau un parfum, o bratara sau un lant de argint cu o cruce happy

9 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Un parfumhappy Fular+manusi

| Hieer a răspuns:

O esarfa, o pereche de manusi, o caciula( ca tot a venit iarna acumlaughing
Un ceas
O ''brosa'' cu initiala numelui tau care sa o aiba la lant.happy cu siguranta isi va aduce aminte de tinelaughing

Ceva m-ai jucaus:
O suzetalaughing
Un maimutori.

Sper ca te-am ajutat!

| Mussete a răspuns:

Mulţumesc pentru fundă :*

| Andra0816 explică (pentru Mussete):

Mi-a fot de folos. :*

| Anonymusssssssssssss a răspuns:

Trimitei un mesaj, va tine minte mesajul. Dar daca ii vei cumpara un lant sau un ceas, poate sa-l piarda ( deci este mai bine s-ai trmiti un mesaj dupa parerea mea ). Sper ca te-am ajutat. happy

| Andra0816 explică (pentru Anonymusssssssssssss):

El e plecat acum si se va intoarce spre sfarsitul saptamanii, deci un mesaj asa ca sa vada ca n-am uitat pentru maine ar fi de mare folos, insa nu imi vine nici o idee. M-ai putea ajuta?

| Mussete a răspuns (pentru Andra0816):

La multi ani cu ocazia împlinirii a celor 5 luni de cand eşti langă mine! Azi sunt fericită pentru că se implinesc 5 luni de cand a rasarit steaua care-mi luminează sufletul si viata! Te pup dulce cu drag Andra :*

| Anonymusssssssssssss a răspuns (pentru Andra0816):

Da cu mare placerehappy

| Anonymusssssssssssss a răspuns (pentru Andra0816):

Iti multumesc ca ai fost alaturi de mine in aceste 5 luni superbe, sper sa mai fim impreuna foarte multe luni! Te iubesc enooooooorm de muuuuuuuuuuuult! :*:*:* ( sper ca te-am ajutat ).