| 1PCrazZy a întrebat:

TPU nu stiu ce subiecte sa abordez cu o fata pe mess ca sa aiba chef de vorba big grin HELP! Ca frumusica asta ii cam directa si vad eu ca nu prea sta pe mess Sta pe facebook si joaca jocuri :W eu vreau sa vorbeasca cu mine care este ingredientul sa o fac sa vorbeasca :S Eu stiu ca are chef numa ziceti voi FETELE mai ales ce subiecte va plac sa schimbati pe mess big grin Va dau funda :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i cat de frumoasa e, spune-i ca e mai frumoasa decat toate colegele ei, cea mai frumoasa din scoala, decat ce vedete ii plac ei (daca e adevarat), oricum fa-i complimente, spune ce-ti place la ea si spne-i de toate daca te vede pe tine vorbaret ii va veni si ei cheful Intreab-o de jocurile pe care le place, Barfiti-va cunostintele de pe facebook si intreab-o ce face! Tu ce vrei sa vorbesti cu ea?

4 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Fa rost de niste bani, baga-te in seama cu ea si dupa ce schimbi 2 vorbe cu ea, spune-i ca vrei sa mergi la shopping si nu ai cu cine, o inviti si o sa te iubeasca din start.laughing

| raducanumihaela a răspuns:

Intreab-o ce ii place sa faca in timpul liber, si abordeaza unul dintre ele care ti se pare mai interesant.

| lavyyy_6110 a răspuns:

Spune-i un simplu ce faci, iti raspunde si apoi nu intreab-o cum a fost ziua ei si chestii de genu dupa care poti incepe sa ii zici chestii dragute ca : esti cea mai frumoasa fata pe care am vazut-o, ai cel mai frumos zambet.