| AndaPopescu a întrebat:

TPU! Se pare ca de la un timp imi merge bine pe plan sentimental, insa mi se pare prea frumos ca sa fie adevarat, iubitul meu zice ca ma iubeste, insa parca simt ca sta cu mine doar pentru ca arat bine... nu stiu, imi tot zice "send nudes" si normal ca nu ii dau, am 14 ani, ce naiba. insa nu stiu, pare ca ma iubeste, are grija de mine, e gelos, considera problemele mele ca fiind ale noastre.
O data mi-a zis "send nudes" si eu am zis "nu" si a zis ca va cauta la alta, apoi ca a glumit. Fosta lui spune ca a stat cu el pe interes, si ca el sta cu mai multe fete deodata, habar n-am ce sa mai cred. Jur ca am ajuns intr-o stare foarte ciudata, e primul iubit, nu stiu cum sa ma comport si ce sa fac.
Va rog, ajutati-ma! sad

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Totul indica lipsa sentimentelor din partea lui. Mai ales cand iti cere „nudes". Sa nu faci prostia sa-i trimiti. Nu intotdeauna primul este si cel potrivit. Ar fi bine sa-i dai papucii. Nu este singurul baiat din lumea asta.

| TotEu1993 a răspuns:

Calm. Viata e frumoasa nu este ultimul. Daca simti ca nu te merita, cauta alt baiat, acum experimentezi si inveti. Vei trece prin bune si prin rele. Mult succes

| RAY a răspuns:

Esti cam mica pentru relati sincer si cred ca un barbat matur nu vrea o relatie serioasa cu o fata de 14 ani doar sa profite sexual de tine atat, lasa barbati si invata fa o carierea, nu ai nevoie de barbati lumea s-a schimbat devino femeie nu carpa de sters a barbatilor

| Violleta2022 a răspuns:

Trebuie sa-ti spun ca, nu are importanta cat de frumoasa ori urata esti, un baiat la varsta asta urmareste doar un singur lucru: sexul cu o fata!
Nu are importanta ca esti frumusica ori uratica, ca nu-i interesat decat de pasarica ta si in final tot te paraseste, pentru alta "pasarica" bineinteles.
Asta daca nu cumva este un onanist (***), care vrea doar poze cu tine goala, ca sa se masturbeze.

Ce frumos ar fi daca ai fii mai modesta, ca aroganta nu tine de cald si nici de loc de inteligenta.

| kandaraki a răspuns:

Care iubeste la 14 ani? glumesti!

| PinkCutePeach a răspuns:

Retard