| CookIEz a întrebat:

TPU verisoara mea de 4 ani este indragostita de mine x_x ce sa fac? ma deranjeaza

Răspuns Câştigător
| MascaDeCatifea a răspuns:

Poate doar e foarte atasata de tine si ii place sa stea in preajma ta... incet incet las-o in pace si n-o mai baga in seama, la inceput se va supara dar dupa un timp ii va trece happy

1 răspuns:
| sara10MonicaMonique a răspuns:

laughing) la 4 ani nu are cum sa fie indragostita... Inseamna ca este foarte atasata de tine. si mie ca am 14 ani mi se intampla asta tot timpul, ma atasez foarte repede daca stau langa o persoana