| Asine a întrebat:

Am si o problema big grin Verisoara mea se baga in seama cu prietenii mei si pe mine ma cam deranjeaza acest lucru.

Ce as putea sa-i spun sa nu mai faca lucrul acesta,[e cam incapatanata] big grin?

Răspuns Câştigător
| strofloceala a răspuns:

Pai,fii extrem de diplomata, iar daca nu merge incearca sa o convingi ca locul ei nu este acolo si ca in grupul in care esti ai unele discutii pe care pe ea o plictisesc sau ceva de genu...

1 răspuns:
| Adryan1302 a răspuns:

Incearca sa ii spui sincer ca te deranjeanza ca vorbeste cu prietenii tai sau ca au aparut discutii in acel grup