| anonim_4396 a întrebat:

Tpuu... vreau si eu o parerebatting eyelashes! Fostul meu iubit zice ca ma iubestelove struck. El s`a despartit de mine pentru prietena mea de la gradinitacrying! Insa si eu il mai iubesc foarte tarelove struck.De cand ne-am despartit eu nu m`am schimbat! Nu mai e cu fata aceea...Eu nu il cred de aceea cand mi-a spus ca ma iubeste am zis "Daa cu siguranta" (chiar daca m`a durut foarte tarecrying )Acum noi suntem foarte buni prieteni.Cand vorbeste cu mine se deschide la sufletlove struck simt asta.Am avut ieri provocare sa scriu la stausus "Te iubesc iubirea mea!"M`a intrebat automat ce e cu statusul si i-am zis ca da iubesc pe altcineva dar sa vad ce zice! A fost total schimbat o zi intreaga nu ma mai baga in seama, era rece! Bine ca azi i-am spus ca am glumit si dintr`o data s`a schimbat la loc. Ce credeti ca ma iubeste? Oare ar trebui sa-l iert ca a luat`o pe prietena mea si s`a despartit de mine? Merita?sad Ajutor va rog, sfaturi, FUNDAA cel care are o solutielove struck!

Răspuns Câştigător
| alexutza1183 a răspuns:

Nu pot sa iti spun cum sa faci,cred ca doar tu stii...da tine la tine, dupa cate zici, dar gandeste-te ca poate o sa te lase iar pentru alta si nu cred ca vrei sa fii roata de rezerva.
Fa cum iti dicteaza inima
Succes!

4 răspunsuri:
| kaylla a răspuns:

Nu stiu daca intr-adevar te iubeste sau se simte singur. In ce conditii s-a despartit de prietena ta? De cat timp? Crezi ca daca nu a mers din prima va merge din a doua? Chiar daca il mai iubesti nu te lasa usor, nu ii da satisfactia ca il mai iubesti, nu il lasa sa vada asta decat din cand in cand. Mai tine-l putin pe jar si vezi cum reactioneaza, vezi daca chiar merita sa te impaci cu el! Lasa-l pe el sa ia atitudine si sa faca el primul pas spre impacare daca asta isi doreste si el! Mult succes!

| anonim150506 a răspuns:

Din cele scrise de tine reese ca el te iubeste,,(si poate ca regreta ca s-a despartit de tine pentru alta(iarta-l ca pe urma sa nu regeti si tuwinking

| anonim150506 a răspuns:

Din cele scrise de tine aici reese ca el inca te mai iubeste(poate ca si regreta ca s-a despartit pentru alta(iarta-l ca pe urma sa nu regeti si tuwinking

| deyu11 a răspuns:

Daca te-a intrebat ce este cu acel status inseamna ca'i pasa si ca este gelos:d faptul ca te-a lasat pentru o prietena de`a ta este f urat dar de atunci probabil a trecut ceva timp si probabil s`a mai schimbat sau si-a dat seama ca tu esti mai buna thinking merita sa reluati ce a fost dar este posibil sa va intelegeti mult mai bine ca prieteni:d. bft:*