| DiannaDi a întrebat:

Treaba sta astfel: Ne privim ori de cate ori ne intalnim, in special il surprind uitandu-se serios, fara sa zambeasca, fix, la mine. Ma uit si eu, si continua sa ma priveasca. chiar si cand sunt cu iubitul meu, ma priveste subtil. Care e faza? Ne cunoastem, dar nu avem prea mari tangente. happy

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Baiatul respectiv s-a facut maricel si descopera frumusetile naturii, si uite asa, ramane uneori cascat de ceea ce vede.

| Ichnat a răspuns:

Daca esti o persoana ce merita sa fie privita nu mai conteaza cine e langa tine tongue